Pranie na zawołanie

Wśród wielu rodzajów biznesu jedną z ciekawszych i najszybciej rozwijających się gałęzi są usługi na żądanie. Tego typu usługi są bardzo często poszukiwane wśród bogatych członków społeczeństwa. To właśnie na nich przedsiębiorcy otwierający biznes polegający na usługach na żądanie zarabiają najwięcej. Tego typu biznes jest w zasadzie bardzo prosty. Dzwoni do nas klient, potrzebuje pewnej usługi – jedziemy i załatwiamy sprawę.

Możliwości na świadczenie tego typu usług może być wiele. Przykładem niech będzie pralnia. Zasady działania pralni są nam wszystkim dobrze znane. Odwiedzamy punkt pralni, zostawiamy nasze ubrania a za dzień czy dwa odbieramy je czyste i wyprasowane. Aby rozszerzyć i uatrakcyjnić naszą ofertę, możemy wprowadzić usługę pranie na zawołanie. Polegać ma to na prostej zasadzie. Klient dzwoni do nas, że ma pewną ilość ubrań do wyprania, my przyjmujemy zamówienie i odbieramy od niego z domu lub np. z biura odzież, a następnie w naszej pralni poddajemy ją odpowiednim czynnościom mającym na celu doprowadzenie jej do stanu przed zabrudzeniem. Po wszystkim odwozimy klientowi odzież. Oczywiście koszty odebrania i odwiezienia ubrań są wliczone w koszt usługi. Jest to bardzo wygodna usługa dla osób, które nie mają czasu na jeżdżenie do pralni i stanie w kolejkach. Kierowana jest ona do klienta prestiżowego, który chce być obsługiwany poza kolejnością.

Tego typu usług może być znacznie więcej. Możemy np. prać dywany w domu klienta. Zasada nadal jest taka sama, czyli klient dzwoni do nas, my wysyłamy ekipę i pierzemy specjalnym sprzętem dywan w domu klienta. Jeżeli nie możemy tego wykonać na miejscu, ponieważ praca wymaga użycia większego sprzętu, odbieramy dywan od klienta i pierzemy go w firmie. Tego typu usługi są w ostatnich miesiącach bardzo popularne szczególnie na bogatych osiedlach domków jednorodzinnych przy dużych miastach. Osoby mieszkające tam są zazwyczaj zamożne i wolą swój czas poświęcać rodzinie oraz pracy, zamiast szukać na mieście punktów piorących lub innych lokali usługowych.

Zobacz także

Jak kupić idealną dla siebie pralkę?

Technologie czyszczenia oraz prania odzieży

Jaki środek do prania wybrać?

Czy warto założyć pralnie?

Promocja na pranie

Kontakt

Telefon
802 154 789

E-mail
kontakt@800lat.p

Adres

ul. Krucza 50, Warszawa

O firmie

Na stronie znajdziesz ciekawostki o biznesie pralniczym i poliuretanowym. Przekażemy Ci również wskazówki  dotyczące rozwoju biznesu fryzjerskiego oraz informacje na temat biznesu związanego z usługami solaryjnymi. Zapraszamy!